İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aranızdayım; hep de öyle olacağım…

Sevgili binlom yazarları ve benim için yeri daha farklı olan amca dediğim insanlar Cafer ve Turabi Yurtsever! Bana yazılan umut dolu güzel mi güzel duygular…

Benim için farklı ve özel bir dönem ama en güzel şekilde atlatmaya çalışıyorum bu dönemi. Yanımdasınız farkındayım. Benim için karer.org da yapılan yorumlar sevgili Devrim abla ve Berdan abinin yorumları ikisini de tanımama rağmen çok ama çok teşekkürler ilgileri için.

Dedim ya, yanımdasınız bunun farkındayım. Bense sizin de dediğiniz gibi umut doluyum. Aklımın ucundan Hiç niye ben cümlesi geçmedi; çünkü ben de normal bir insanım ve herkesin başına geldiği gibi şimdi benim başımda. Ama bir farkım var diğerlerinden. ben Özgün’üm: Eşinden ve benzerlerinden ayrılan. Ve umut doluyum; belki normal yaşamımdan daha fazla….

İyileşeceğim günü beklemiyorum desem yalan söylerim. Bir an önce sağlığıma kavuşmak için de ben ve doktorlarım elimden geleni yapıyoruz. Hiçbir şey aksatılmıyor benimle ilgili. Sizi çok çok seviyorum benim güzel büyüklerim. Benim için yazılan kaleminizden çıkan her cümle için tekrar tekrar teşekkürler!

Son olarak Cafer amcam ve Turabi amcam sizi çoooooooooooooooook seviyorum. Cafer amcamın da yazısında yazdığı gibi Özgününüz sizinle…..  

Kendinize iyi davranın; kucak dolusu sevgiler

 Özgün Kaplanseren, 14.01.2008

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın